Список корисної літератури

FacebookmailFacebookmail

Cписок літератури

​Ця книга буде корисна двум категоріям читачів. В першу чергу її варто читати спеціалістам, які готуються до здачі екзамену на сертифікацию Project Manager Professional від PMI. Ріта Малкахі дуже детально та набагато простіше пояснює інформацію, яка знаходиться в PMBOK. Друга категорія читачів – це керівники проектів, які хочуть ознайомитися зі стилем управління проектами в США, так як існує багато відмінностей від реалій України. Особливо це відчувається в таких галузях знань як Управління закупівлями та Управління Вартістю.


В художному стилі автор з іскрометним гумором описав звичайні будні керівника проекту в сфері розробоки програмного забезпечення. З якими проблемами найчастіше стикаються керівники таких проектів та які рішення приймають – все це Ви знайдете в книзі.


Книга повністю присвячена ризикам в проектах. Особливо цінна тим, що наводить реальні приклади всесвітньо відомих проектів, в яких управління ризиками було м’яко кажучи упущено.


Чи існує різниця в стилі управління людьми та роботі в корпораціях різних країн світу? Чи існує різниця в роботі корпорацій та житті їх співробітників між країнами Європи, США та Азії? В першу чергу буде цікаво для читачів, які в особистому досвіді стикнулися зі стилем управління в компаніях стран Азії.