Формат навчання

FacebookmailFacebookmail

Наша команда – молода та амбіційна. Ми не є лідерами ринку, однак ми точно зможемо Вас здивувати.

Мы знаємо наскільки складно проходить процес навчання дорослих, адже у кожного з нас свої турботи, робота, сім’я та дуже багато справ. Однак, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного студента групи, приділяємо час для відповідей на всі питання, розсіюємо всі сумніви та любимо “полемізувати”.

Приходьте до нас, якщо:

  • Вам необхідний ковток свіжого повітря у Вашій буденності і Ви хочете дізнатися “а як це працює у інших?”
  • Ви розумієте, що деякі знання дещо застарілі, хочеться розвитку та пізнавати нове
  • Маєте за мету отримати сертифікат РМР, але ще не готові приступити до ґрунтовної підготовки до здачі екзамену
  • Просто є бажання “розкласти по полицях” величезний клубок знань та досвіду, який тримається у Вашій голові
  • Ви не знаєте абсолютно нічого та готові навчатися

Групові заняття проводяться в комфортабельних аудиторіях, що знаходяться в центрі Києва (ст.т. Льва Толстого, ст.м. Олімпійська, ст.м. Університет або ст.м. Палац Спорту).

Кількість студентів в групі обмежено до 15.

Ми вважаємо, що бІльша кількість учасників заважає сприйняттю та засвоєнню матеріалу, а для нас дуже важливим є результат Вашого навчання.

​* На всіх курсах та тренінгах багато практичних завдань. Мы не читаємо теорію, яку неможливо застосувати. Але і практика не спраціює без теоретичних знань. Співвідношення теорії та практики в наших курсах приблизно 50/50.
** Всі курси та тренінги забезпечені об’ємними роздатковими матеріалами. Ми не приховуємо інформацію і будемо раді, якщо окрім наших слів у Вас залишаться наші записи, в які можна підглядати через час за необхідністю.